Суббота, 23.09.2017, 08:47 Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Регистрация | Вход

Меню сайта
Форма входа
Поиск

Зірки шкільної галактики


Зірки шкільної галактики!
Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2016-2017 навчального року
Вакал А.(3-Б) - диплом І ступеня ХVІI Міжнародного  конкурсу з української мови імені Яцика
Степанова К.(7-Б) - диплом ІІ ступеня олімпіади з української мови та літератури, диплом І ступеня ХVІI Міжнародного  конкурсу з української мови імені Яцика, диплом ІІ ступеня VІI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Шевченка
Білецька В.(7-Б) - диплом І ступеня олімпіади з української мови та літератури, диплом ІІ ступеня ХVІI Міжнародного  конкурсу з української мови імені Яцика, диплом ІІІ ступеня олімпіади з фізики;
Голованьова К.(9-А) - диплом ІІІ ступеня олімпіади з української мови та літератури, диплом ІІІ ступеня VIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Шевченка, диплом ІІІ ступеня олімпіади із зарубіжної літератури
Рябополов О.(7-А) - диплом ІІІ ступеня олімпіади з хімії
Романенко А. (10)– диплом ІІІ ступеня з математики
Татаринов М.(8-А) - диплом ІІІ ступеня ХVІI Міжнародного  конкурсу з української мови імені Яцика
Ковальова М.(9-Б) - диплом ІІІ ступеня ХVІI Міжнародного  конкурсу з української мови імені Яцика
Любченко І. (9-Б) – диплом ІІІ ступеня олімпіади з трудового навчання
Кітаєва Ю.(10) – диплом ІІІ ступеня олімпіади з російської мови
Радіонова Г.(11) - диплом учасника олімпіади з української мови та літератури
Падалка А.(11) - диплом учасника олімпіади з української мови та літератури
Щербакова О.(11) - диплом учасника олімпіади із зарубіжної літератури
Мазуров О.(11) - диплом учасника олімпіади з економіки
Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2015-2016 навчального року
Степанова К.(6-Б) - диплом ІІ ступеня олімпіади з математики
Білецька В.(6-Б) - диплом ІІ ступеня олімпіади з математики
Любченко І. (8-Б) – диплом ІІІ ступеня олімпіади з трудового навчання
Голованьова К. (8-Б) – диплом ІІІ ступеня олімпіади з української мови та літератури
Лященко В. (9-А) – диплом ІІІ ступеня олімпіади із зарубіжної літератури
Щербакова О. (10) – диплом ІІІ ступеня олімпіади із зарубіжної літератури
Голованьова К.(8-А) - диплом ІІ ступеня XVI Міжнародного  конкурсу з української мови імені Яцика
Капленко О.(5-Б)  - диплом ІІІ ступеня XVI Міжнародного  конкурсу з української мови імені Яцика
Татаринов М.(7-А)  - диплом ІІІ ступеня ХVI Міжнародного  конкурсу з української мови імені Яцика
Білецька В.(6-Б)  - диплом ІІ ступеня ХVI Міжнародного  конкурсу з української мови імені Яцика
Голованьова К.(8-А) - диплом ІІІ ступеня VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Шевченка
Ярьоменко Т.(3-В) - диплом ІІІ ступеня конкурсу "Знавці природи"
Таран Ю. (11) – диплом учасника олімпіади із зарубіжної літератури
Калюжна І. (11) – диплом учасника олімпіади з трудового навчання
Прощенко Р. (11) – диплом учасника олімпіади з ІКТ
Татаринов М.(7-А) – диплом учасника олімпіади з хімії
Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2014-2015 навчального року
Бобков М. (11) – диплом ІІ ступеня з ІКТ
Коротенко Т. (11) – диплом ІІІ ступеня з російської мови
Гаращенко А. (11)– диплом ІІІ ступеня з екології
Голованьова К. (7А) – диплом ІІІ ступеня з української мови та літератури
Голуб В.(7б) – диплом ІІІ ступеня з української мови та літератури 
Хаджаєва Г.(4-А) – диплом ІІІ ступеня "Юний ерудит"
Бобков М. (11) – диплом ІІ ступеня з трудового навчання
Гончаров В. (11) – диплом І ступеня з трудового навчання

Переможці І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

Гаращенко А., Костирєв О. (11)– диплом І ступеня з фізики

Мазуров О.(9А) - диплом ІІ ступеня з математики

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2013-2014 навчального року
Романенко А. (7б) – диплом І ступеня з хімії
Романенко А. (7б) – диплом ІІ ступеня з фізики
Романенко А. (7б)– диплом ІІ ступеня з математики
Бобков Марк (10) – диплом ІІІ ступеня з ІКТ
Павличук О. (11) – диплом ІІІ ступеня з англійської мови
Павличук О. (11) – диплом ІІ ступеня з історії
Устинський А.(11) – диплом ІІІ ступеня з біології
Трифонова О.(9А) – диплом ІІІ ступеня з географії
Голуб В.(7б) – диплом ІІ ступеня з української мови та літератури 

 

 
Календарь
«  Сентябрь 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архив записей
Дизайн сайта
Оцените мой сайт
Всего ответов: 302
Block title
Block content
Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz
  • Статистика