Воскресенье, 07.03.2021, 12:43 Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Регистрация | Вход

Меню сайта
Форма входа
Поиск

Архів 2014-2015


Шановні батьки майбутніх першокласників!

22 травня 2015 року в 17.00 в актовій залі школи відбудуться збори батьків майбутніх першокласників.
 
Довідки за телефоном: 48-14-80 
  

16.05.2015

День здоров’я

Цей травневий ранок для учнів Артемівської загальноосвітньої школи №10 розпочався з посмішок і радісних оплесків, бо саме сьогодні (16 травня) настав день, якого учні чекали цілий рік – День здоров’я. Свято спорту, енергії та оптимізму є доброю традицією нашої школи, яка багато років працює над впровадженням здоров’язберігаючих технологій.  Для кожної паралелі був створений план наступних дій: інтерактивна виховна година,  розробка листівок і вибору спортивного гасла для кожного класу. Після урочистого шикування учнів на шкільному подвір’ї командири звітували про готовність команд до участі у веселих розвагах. Молодша ланка школярів із захопленням вирушила на ігрові майданчики, де їх чекали цікаві естафети та конкурси, якими майстерно керували учні 10х-11х класів разом із класними керівниками. Під керівництвом педагога-організатора Сподіної Марини Анатоліївни та заступника директора з ВР Бак Тетяни Миколаївни вчителі фізичного виховання  ( Семенихіна Лейла Львівна, Штепа Станіслав Володимирович, Клименко Валерій Володимирович) організували для учнів середньої ланки спортивні розважальні конкурси, які проводилися на  затишній галявині на шкільному подвір’ї, яка і стала справжньою ареною запеклих «спортивних баталій». Чого тільки не довелося виконати учнівським командам, щоб отримати «бали» від журі: вгадати назви корисних рослин, ефективно   надати першу допомогу «постраждалому», виграти спортивну естафету, побувати «акулою забахмутського моря», проспівати оптимістичну веселу пісню, майстерно продекламувати найдовшу скоромовку, станцювати запальний танок у колі однокласників. Стомлені, але задоволені поверталися наші учні до рідного подвір’я школи, де з гордістю отримали грамоти та дипломи, що стануть окрасою їх класних кімнат.

      

08.05.2015

Патріотизм - це основа всебічного виховання підлітка як майбутнього громадянина, який має знати минуле власного народу. Основним джерелом отримання інформації  про історичні події для учнів є книги, бесіди з ветеранами, перегляд художніх і документальних фільмів, відвідування та перегляд експозиції у музеях.

 Саме тому  протягом 5- 8 травня учні 8-А та 8-Б класів реалізовували проект "Пам'ятаємо- перемагаємо".

Реалізація проекту  дала учням  можливість активізувати пізнавальні інтереси  щодо подій Другої світової війни та перемоги над нацизмом у Європі, сприяла формуванню інформаційної, соціальної та полікультурної компетентності.У межах проекту ними були проведені наступні заходи:

05 травня 2015 року - участь у акції “Ветеран живе поруч” – привітання  з Днем примирення  учасника ВВВ Мозгової Олени Григоріївни  (1924р.н.)

08 травня 2015 року 

- перегляд презентації , документального відео     та  лекції працівників міського краєзнавчого музею “У війни не жіноче обличчя”

 - проведення інформаційного вісника ( листівка + усний виступ агітбригади)  для учнів  4-А та 4-Б  про День пам'яті та примирення

- участь у підготовці та проведенні флешмобу 

 для 5х класів  "Квітка пам’яті" з виготовленням червоних маків

 - участь у вікторині для 8-х класів   “Артемівськ під час війни”

  

25.04.2015
   Для учнів  шкіл міста Артемівська Харківське міське громадське об’єднання "ЦЕНТР РОЗВИТКУ ГРОМАД" за фінансової підтримки Міжнародного фонду "Відродження" організувало на базі  ЗОШ №12 фестиваль для дітей і молоді "Наукові пікніки дітям Донбасу". Ключовим завданням організаторів було сприяння формуванню інтересу школярів  до якісної навчальної та наукової діяльності.

Учні 8-10 класів нашої школи відвідали цей захід.

21.04.2015

Педрада "Формування позитивної мотивції навчальної діяльності в умовах впровадження нових Державних стандартів"

     

Тиждень початкової школи "Ми йдемо у 5 клас"

      

Під час проведення заходу «Анонс нових горизонтів» учителі середньої ланки: Махіборода І.В., Бак О.В., Онишко О.А., Фокіна С.В., Жукова Г.В. презентували учням 4-х класів предмети, які будуть викладають у них у 5 класі: математику, історію, біологію, російську мову, світову літературу. Дітям були представлені цікаві матеріали з історії  цих предметів, задачі, вікторини, загадки, вірші. Учнів зацікавили нові предмети, які вони будуть вивчати в 5-му класу, деякі із них висловили думку про бажання навчатися у 5-му класі.

02.04.2015

Література до педради "Формування позитивної мотивації учнів в умовах впровадження нових Державних стандартів"

01.04.2015

Канікули, проведені з користю

Яка улюблена пора  року в дітей? Весна, літо, зима, осінь? Ні, не вгадали! КАНІКУЛИ!!!  А ця пора повинна завжди проходити так, щоб було що згадати дітям, коли вона закінчиться. Саме так думають учні 7–А класу Артемівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 10. Вони разом з класним керівником вирушили на весняних канікулах до краєзнавчого музею на персональну виставку Сергія Садчикова, Артемівського художника, члена Національної спілки художників України. Виставка мала назву «Барви часу».На експозиції учні познайомились з картинами різних періодів та жанрів: портрети, пейзажі, тематичні триптихи ( історична тематика). Особливу увагу дітей привернули автопортрети художника, його твори на біблійну тематику, триптих    «Історія скіфів». Також учням вдалося відвідати унікальну виставку давніх ікон ХVІІІ – ХІХ століття, серед яких особливу увагу привернула ікона «Неопалима купина», «Діва Марія з дитям», «Георгій – переможець», «Останні дні Ісуса». Хочеться висловити велику подяку працівникам музею за цікаву екскурсію, за унікальні експозиції, душевність і відданість своїй праці. А особлива подяка за канікули, проведені з користю!!!

Довгоочікувані канікули – не привід сидіти вдома!!! За традицією кожен клас відвідує безліч різноманітних заходів, щоб покращити свій культурний рівень та збагатитися масою позитивних емоцій. Перед учнями 6-Б класу в цей раз постало важливе невідкладне питання: «Які саме заходи відвідати в цей час канікул?». Спільними думками ми вирішили, що канікули для нас - це привід зайнятися спортом. Сьогодні, 30.03.15 на базі стадіону «Металург» ми провели змагання «Старти надій».  Під час заходу було виявлено, що дітям найбільше сподобалися такі конкурси, як «Ходьба на ходулях», «Подолай тунель», ігри – «Хвостики» та «В гостях у діда». Після проведених змагань команди-переможці отримали дипломи та грамоти з відзначеними номінаціями та призовими місцями. Наступним спортивним заходом у 6-Б класі буде підготовка до «Олімпійских ігор 2016». Планується залучити учнів 6-А класу і тим самим осилити їх фізичну підготовку. 

28.03.2015

Весняні канікули розпочалися в 3-А (кл. керівник Гревцова З.М.) та    3-Б (кл.керівник Коровіна Л.А.)

Подяка батьків-переселенців Про нас пишуть...

Спортивні перемоги

27.03.2015

Відкритиий захід "Знавці української мови" в 6-А класі

Ми часто говоримо про любов до рідної України, наголошуємо на тому, що ми є українці. І це дуже добре. Але, називаючи себе українцем, не слід забувати про мову наших предків, мову Тараса Шевченка, Лесі Українки. Сьогодні  учні 6-А класу на позакласному заході ,,Знавці української мови’’ здійснили подорож рідною Україною.  Вони не лише познайомились із містами держави, а й змогли показати рівень своїх знань з української мови.

Книжкова лікарня

Бібліотекарь Галас О.О.  з групою подовженого дня  проведела захід «Книжкова лікарня», де діти мали змогу за допомогою мультимедійного оснащення переглянули ряд сюжетів, які мотивують їх дбайливо ставитись до книги. Діти відвідували виставку «старих» та «нових» книжок, послухали про що розмовляють зношені, потерті книги. «Книжкова лікарня» для дітей – це і гра, і праця, і нові знання. А трохи праці – ремонтування книжок – перетворилось в цікаву, захоплюючу справу.

Новини 8-А класу

Залучення молоді для прибирання території допоможе виховати любов до рідної землі та бережного ставлення до навколишнього середовища, саме тому під час загальношкільного суботника, який відбувся 27 березня 2015 року,  8-А клас активно та плідно працював над тим, щоб зробити наш мікрорайон чистішим і світлішим. Яскраве сонце зігрівало наших  працьовитих «бджілок», які завзято боролися із сухим гіллям та опалим листям.

 

 Учні 8-А класу ( Карнафель Анастасія, Філієва Олана, Лященко Валерія)  13 березня 2015 року  у складі шкільної творчої групи  брали участь у міському конкурсі читців «Слово Кобзареве - вічне», де презентували літературно - музичну композицію: уривок  «Лебедин» із поеми Т.Г.Шевченка «Гамалія». За результатами конкурсу творча група ЗОШ № 10 отримала грамоту за ІІ місце ( Наказ МіськВО № 25 від 10.03.2015).

                          

 Починаючи з березня 2015 року учні 8-А класу стали учасниками проекту "Сімейна розмова", який реалізується під час виховних годин, де восьмикласники мають можливість проходити  анкетування, відповідати на відкриті питання, висловлювати своє ставлення до алкоголю та його впливу на життя людини.  .( Програма «Сімейна розмова» реалізується згідно Наказу МОНУ від 06.09.2013 № 804 «Про впровадження в освітнє середовище області програми «Сімейна розмова»). Проект був розроблений Українським науково-методичним центром практичної психології і соціальної роботи НАПНУ спільно з Інститутом інноваційних технологій та Всеукраїнською наркологічною асоціацією. Основні постулати, які намагалися донести до цільової аудиторії організатори проекту, полягали в тому, що відповідно до законодавством вживання алкоголю дітям до 18 років заборонено, що знайомство з алкоголем слід відкласти на якомога старший вік, що будь-який алкоголь є шкідливим для організму.

26.03.2015

Виховна година в 2-В класі

У 2-В класі була проведена виховна година на тему: " Справжня дружба". Діти залюбки розповідали про своїх друзів, читали віршики, малювали малюнки. В кінці відповіли на питання тесту: " Чи гарний ти друг?"

  

25.03.2015

"Психологічне перехрестя"

На базі нашої школи відбулося засідання клубу «Психологічне перехрестя»  з теми: «Роль, місце та основні функції практичного психолога щодо учнів, які потребують підвищеної педагогічної уваги» в якому прийняли участь психологів міста.

24.03.2015

Лоти для аукциона

7 апреля в Артемовске состоится аукцион, все собранные средства которого будут переданы на лечение онкологически больных детей. Учащиеся школы родители и учителя школы активно отозвались на приглашение благотворительного фонда «ДАР». Талантливые и неравнодушные, те, кого волнует судьба детей, нуждающихся в дорогостоящем лечении, предоставили 17 изделий для аукциона. Все роботы, как детские, так и взрослые, выполнены в разных техниках: картины, вышивки, изделия из природных материалов и прочее. Из них было отобрано 6 лотов для благотворительного аукциона:

 1. «Денежное дерево» топиарий (учитель биологии Чалая Оксана Сергеевна)
 2. «Первый снег» картина (Лунева Ирина Николаевна мама ученицы 11 кл Чернышовой Регины)
 3. «Микки Маус» мягкая игрушка (випускник Павлычук Александр)
 4. «Не в деньгах счастье…» открытая шкатулка для мелочей (ученица 11 кл Чернышова Регина)
 5. «Каприз» комплект украшений из бисера (ученица 11 кл Неизмайлова Наталья)
 6. «Навстречу солнцу» панно в японском стиле (ученица 9-Б класса Васильченко Мария)

      

Выражаем искреннюю благодарность неравнодушным учителям, а особенно Кольвашенко Е.И.,  ученикам, а также их родителям, которые готовы пожертвовать свое творчество и помочь детям, нуждающимся в дорогостоящем лечении, которые борются за жизнь и надеются на выздоровление.

19.03.2015

Вихованці дитячого закладу №18, майбутні першокласники, відвідали нашу школу. Бак Т.М., заступник директора з ВР, провела екскурсію по школі. Особливо дітей зацікавили кабінет інформатики, спортивна зала та шкільна їдальня.

ПРИВІТАННЯ З 8 БЕРЕЗНЯ

Хай пролісок перший дарує вам ніжність,
А сонце весняне дарує тепло
У березні вітер несе хай надію
І щастя, і радість, і тільки добро!

29.01.2015

Відбулася батьківська конференція

Продивитися ПРЕЗЕНТАЦІЮ

Продивитися Думки дітей про своїх батьків

23.01.2015

 Україно, будьмо!                 

     Ідея соборності, єдності – сьогодні як ніколи, вони торкаються кожного з нас. Тому свято День Соборності України стало для школярів Артемівській загальноосвітній  школі №10 стало святом надії, піднесеного настрою, щирих патріотичних почуттів. Протягом тижня була  проведена низка виховних заходів для різних вікових груп. Ключовим акцентом кожного з них став мотив гострої потреби у вихованні патріотизму та громадської активності, формування зацікавленості до вивчення  історії рідної країни.  Так класним керівником 11–го класу Фокіною Світланою та педагогом-організатором Сподіною Мариною було проведено круглий стіл «Чи можеш ти змінити майбутнє країни?». Учням запропонували сформувати партії: опозиції, демократії, радикалів та розробити свої передвиборчі програми. Одинадцятокласники пропонували  націоналізувати підприємства, підвищити якість освіти, провести медичну  реформу. Пропозиції були різноманітні, але всі учні підкреслювали необхідність миру та єдності.

  Учні 1-4 класів брали участь у виставці малюнків «Твоя країна - Україна». На малюнках можна побачити й український прапор, українські родини, калину, пейзажі рідного краю.

Учнями 5-7 класів була організована виставка «Подорож у давні традиції України». На виставці були представлені рушники та вишиванки, картини, вишиті бісером, глечики та вироби, які виготовили учні та їх батьки.      Виставка  викликала зацікавленість не тільки серед учнів, а також серед батьків.

    Тиждень, присвячений Дню Соборності, закінчився флешмобом «Україно, будьмо!». У флешмобі взяли участь не тільки учні 5-7 класів, як планувалось, а й  усі бажаючи діти школи.

   

21.01.2015

Соборність – шлях до єднання  

Згідно з річним планом роботи школи 20 січня  для учнів 5х-11х класів  на базі Артемівської загальноосвітньої школи №10 разом із творчою групою учнів ЗОШ № 4 була проведена урочиста лінійка «Соборність – шлях до єднання» (кл. керівник 8-А Жукова Г.В.,  педагог  організатор Сподіна М.А. , музичний працівник  Сиделєва В.І.), яка розпочала на освітньому окрузі  низку патріотичних виховних заходів, що будуть проведені протягом тижня для учнів та їх батьків.

У цей день  учні полинули в історію нашої держави: мали змогу прослухати  повідомлення учнів про ідеї  всеукраїнської єдності, які стали гостро актуальними для українського суспільства саме в ХХІ столітті. Підлітки із зацікавленням переглянули  документальне відео про підписання Акту злуки між УНР та ЗУНР, прослухати зразки сучасної поезії та патріотичні пісні, взяти участь у флешмобі та вплести символічну зелену  стрічку до «Українського  віночка єднання», що символізувала  надії школярів і майбутніх випускників на відродження національного духу єднання, зміцнення патріотичних сил, на щасливе  майбутнє  для України серед європейської спільноти.

Даний захід сприяв усвідомленню учнями потреби відродження патріотизму,  консолідації  суспільства в інтересах нації,  необхідності посилення  громадської активності.

  

19.12.2014

"ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ"

Новорічні свята… В їх чарівність вірять і дорослі, і діти. Діти чекають на подарунки і привітання. Дорослі мають можливість виявити свої найкращі якості та подарувати дітям казку.

Череду новорічних свят починає Свято Миколая — свято любові та доброчинності. Доброю традицією цього свята стало привітання дітей з малозабезпечених сімей, багатодітних родин депутатом міської ради Володимиром Володимировичем Іванковим. У цьому році подарунки отримали 43 учні Артемівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №10. Головна цінність цих подарунків — прояв звичайної людяності та поваги до дітей, які цього найбільше потребують.

 Велика вдячність таким дорослим, як Володимир Володимирович, які дарують дітям віру в людей та дива.

  

***

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Школа оголошує набір учнів у 1-й клас 2014-2015 навчального року.
З 06 грудня 2014 року по 25 квітня 2015 року в школі працює школа майбутніх першокласників.
Довідки за телефоном: 48-14-80 
  
Календарь
«  Март 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архив записей
Дизайн сайта
Оцените мой сайт
Всего ответов: 326
Block title
Block content
Друзья сайта
 • Официальный блог
 • Сообщество uCoz
 • FAQ по системе
 • Инструкции для uCoz
 • Статистика