Воскресенье, 07.03.2021, 11:06 Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Регистрация | Вход

Меню сайта
Форма входа
Поиск

Архив новостей 2008-2009 гг


29.04.2014

«Професійне зростання педагогів»

29 квітня на базі ЗОШ №10 пройшов семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи за темою «Міжшкільне та шкільне методичне об’єднання – освітній і сервісний центр творчого розвитку педагога».

Проведення семінару з цієї проблеми було доречним саме наприкінці навчального року. Бо весна – це «жнива» навчально-виховного процесу, і від того, як адміністрація школи зможе спонукати керівників шкільних методичних об’єднань до якісного аналізу та планування на основі діагностики, залежить результат – траєкторія професійного зростання кожного педагога.

Основний акцент заходу був спрямований на переосмислення функцій та рівня відповідальності ШМО, розгляд цього структурного підрозділу як сучасного освітнього та сервісного центру, його значення у роботі освітніх округів.

Семінар готували адміністрації двох шкіл №4 та №10 які об’єднані у освітній округ «Перспектива ПЛЮС». Директори шкіл Говорун Р.А. та Дроздова Н.Ю. підготували презентацію досвіду роботи округу за даною проблемою, відзначивши як позитивні напрацювання (реалізацію проекту «Зростаємо разом»), так і проблеми у роботі. Заступники директорів Перкіна В.В., Літвінова О.Ю., Бак Т.М. провели цикл практичних заходів, які мали за мету мотивувати заступників до удосконалення та оновлення організації роботи методичних об’єднань. Для цього у ігровій формі були повторені і основні засади Положення про ШМО, і означено мету, завдання та основні критерії ефективності діяльності. Та ідучи у ногу з часом, були використані і активні, самоосвітні технології, а саме «Експертиза» аналізу МО за рік та «Моделювання» рекомендацій до плану на наступний навчальний рік. Працюючи в групах, заступники обговорювали та висували пропозиції, робили висновки та захищали результати своєї праці. В нагоді їм стали буклети з нормативними документами та довідником з питань організації роботи ШМО.

Яскравою сторінкою семінару стало ознайомлення з досвідом роботи методичного об’єднання вчителів гуманітарного циклу, які познайомили зі своїми напрацюваннями у створенні інтерактивних плакатів для роботи з обдарованими учнями. Про форми роботи МО природничо-математичного циклу слухачі семінару довідалися з відео-фрагменту одного із засідань.

Підводячи підсумки, заступники пограли у «Методичне доміно», ще раз пригадавши все різноманіття форм методичної роботи. Та головні слова були сказані вже у дружньому колі, дивлячись один одному у вічі, пригадуючи все цікаве і корисне, нове і приємне, несподіване і перспективне, що було винесено з цього заходу. І, як результат, на підтвердження слів директора школи Говорун Р.А., що «..завданням заступника директора з НВР є добре організована система безперервної освіти, своєрідна «павутина» всіх рівнів методичного поля», усі учасники семінару «сплели» справжню павутину добрих слів, відгуків, планів та перспектив на майбутнє.

03.04.2014

Педагогічна рада «Взаємодія учня та вчителя в площині компетентнісно-орієнтованого підходу та впровадження нових Державних стандартів».

Інформуємо про новий відкритий веб-журнал про сучасну освіту та її розвиток – Educlub.com.ua  «Освітній клуб». На його сторінках висвітлюються сучасні підходи та інноваційні технології навчання і виховання, надаються методичні поради педагогам і батькам, консультації фахівців з актуальних проблем педагогіки і психології.

Ресурс постійно поповнюється світовими новинами про середню освіту, інтерв'ю провідних українських та зарубіжних фахівців про новітні освітні технології, які на сьогодні складають унікальний науково-практичний доробок у галузі освіти.

11.03.2014

Шкільний флешмоб "Шевченко"

03.03.2014-15.03.2014

Тиждень відкритого уроку в 2 та 5 класах "Впроваджуємо Держстандарт" 

 

 
Молоді та талановиті      
Про престиж вчительської професії можна судити по тому, які молоді вчителі переступають поріг школи. Наша школа має перспективу розвитку, бо наша молодь талановита та креативна.   У 2013 році лави шкільних педагогів поповнились новими кадрами. Це вчитель української мови та літератури Мосяж Ірина Миколаївна та вчитель фізичної культури Штепа Станіслав Володимирович. 
Ірина Миколаївна – випускниця нашої школи. Навчаючись у Слов’янському державному педагогічному університеті, неодноразово проходила практику у рідній школі, до якої повернулась вже у ролі вчителя. Вона творча й талановита. Її уроки сповнені духовністю та добром. Своїх учнів молодий педагог вчить правді та щирості. Маленька, тендітна, за півроку її полюбили діти, вона завоювала авторитет у батьків та повагу колег, які ще нещодавно були її вчителями.   
Станіслав Володимирович - випускник Артемівського педагогічного училища. Зараз суміщає роботу в школі з навчанням у Луганському педагогічному університеті. Завжди усміхнений та підтягнутий, відповідальний та креативний, він відразу став улюбленцем дітей.    
Ірина та Станіслав брали участь у конкурсі «Ми – молоді!», фінал якого відбувся 3 березня у МЦДЮ. Своїм виступом на тему «Вчитель – це доля» вони довели, що не випадково потрапили до школи. Але журі найбільш зацікавили їх хобі. Так Ірина з дитинства любить співати і брала участь у  конкурсах «Зірки та зіроньки», «Крок до зірок». Станіслав - взагалі багатогранна особистість. Він познайомив присутніх зі своїми віршами, малюнками та, звичайно, зі своїм головним захопленням – спортом. Тож невипадково Ірина Миколаївна посіла у конкурсі ІІІ місце, а Станіслав Володимирович – І.   Ми пишаємось нашими молодими колегами і щиро бажаємо їм подальшого успіху, перемог, творчих злетів та  сяючих вдячністю дитячих оченят.
 

21.02.2009

Команда "Подорожник" заняла II место в городском конкурсе Юных Инспекторов дорожного движения.
Поздравляем победителей!
  07.02.2009
 Состоялась встреча выпускников.        
                                                                    Подробнее
  05.02.2009
 Состоялся школьный турник по интеллектуальной игре "Своя игра" среди учащихся 7-10 классов.
Призёрами в младшей лиге стали:

 

Ковалёв Андрей(8-Б) - III место

 

 

Мирошниченко Евгений(8-Б) - II место

 

 

Ларин Артём(8-Г) - I место

 

 

Призёрами в общем зачёте стали:

 

 

Горопашный Алексей(10-А) - III место

 

 

Ларин Артём(8-Г) - II место

 

 

Акопян Арсен(10-А) - I место

 

 

 31.01.2009

 

 

Хореографический коллектив "Престиж" занял I место в городском конкурсе танцевальных коллективов.

 

 

 

26.01.2009

 

 

Школа объявляет набор в школу будущих первоклассников. Занятия проходят каждую субботу в 10.00

 

 

23.01.2009

 

 

Состоялась родительская конференция на тему морально-правового воспитания учащихся.

 

 

22.01.2009

 

 

Состоялся педсовет по теме  "Сущность социализации личности и её основные этапы"
14.01.2009

 

 

Призёрами в защите работ МАН стали

 

 

Моторная Юлия -I место(секция  математики), 

 

 

Горопашный Алексей - II место(секция   математики), 

 

 

Иваненко Станислав - I место(секция  физики, астрономии), 

 

 

 Сагайдачная Светлана - III место(секция украинской литературы).

 

 

27.12.2008

 

 

Призёрами городского конкурса "Учитель года -2009" стали:

 

 

Иваненко В.И - II место (номинация "физика")

 

 

Стецюк Т.М. - III место (номинация "украинский язык и литература")

 

 

Литвинова О.Ю. - III место (номинация "информатика")

 

 

Сподина М.А. - победитель городского конкурса на лучший проект воспитательной работы

 

 

23.12.2008

 

 

Команды "Молекула"(10-А класс), "Четвёртое измерение"(11-Б класс) и "Весёлые ребята"(6-А класс) приняли участие в XV чемпионате школьных команд эрудитов.

 

 

Команда "Молекула"(10-А класс) стала чемпионом в старшей группе.

 

Календарь
«  Март 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архив записей
Дизайн сайта
Оцените мой сайт
Всего ответов: 326
Block title
Block content
Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz
  • Статистика